Halı Saha Uygulamaları Neden Tutmuyor ?

Adam Eksik Blog’ dan herkese merhabalar. Bugün halı saha ile ilgili yapılan uygulamaların neden tutmadığı ile ilgili konuşalım.

Biliyorsunuz bu bizim aramızda olan bir konu. Yani biz halı saha maçı oynamaktan çok zevk alan erkek grubunun arasında olan bir mesele.

Neredeyse tüm erkekler Futbol oynamaktan hoşlanırız. Ve devamlı futbol özgürlüğümüzün olduğu yani canımız istediğinde futbol oynayabileceğimiz yer ise halı sahalardır.

Tabi ki halı saha maçı yapmak için gerekli malzemeleri önceki makalemizde söylemiştik 🙂 Bunlar 2 takım, top ve halı saha kıyafetleriydi.

Bu bileşenler bir araya geldiğinde maç kaçınılmazdır. Ancak tabi ki en önemli olan bileşeni bazen bulmakta zorluk çekebiliyoruz. Yani halı saha oyuncusunu.

Zaten bu sitenin açılma amacı da halı sahaya eksik oyuncuyu tamamlamak. İşte tıpkı bu site gibi daha önce de bir kaç uygulama ve site projesi hayata geçti.

Ancak nedense bizler destek vermediğimiz için çok ilerleyemeden bu projeler ya kapandı yada kapanmaya terk edildi.

Ama biz halı saha oyuncularına olan güvenimizi kaybetmedik ve Adam Eksik projesini açtık. Arkadaşlar adameksik.com önemli sorunumuzu çözecektir.

Ancak yeterli desteği hep birlikte gösterirsek. Destek olmakta oldukça basit. Sizlerden herhangi bir ücret de talep edilmiyor.

Yalnızca siteye kayıt olun ve en azından sizin gibi halı saha maçı yapan bir arkadaşınızın daha kayıt olmasını sağlayın.

Eğer bunu başarabilirsek, bu alanda başarılı olmuş ilk proje olabiliriz.

Ve eminim bir kaç bin üyeye ulaştığımızda sitemiz zaten kendi kendine işliyor hale gelecek ve yine kendi kendine büyümeye devam edecektir.

Sitemiz biraz geliştikten sonra umuyoruz Adam Eksik mobil uygulaması da yayına geçecektir. Böylece doğrudan telefonunuzdaki uygulamadan da oyuncu bulabileceksiniz.

Siz değerli halı saha oyunculardan istediğimiz daha fazla vakit kaybetmeden bu oluşumun bir parçası olmanızdır.

Hemen adameksik.com sitesine gir ve kayıt ol! Ve unutma; Adam Eksik, maça adam eksik olmasın diye var!

4 thoughts on “Halı Saha Uygulamaları Neden Tutmuyor ?

 • 7 Ekim 2018 tarihinde, saat 16:40
  Permalink

  Bence bu sitelerin temel mantığında hata var. Çünkü düzenli maç yapan ekipler arkadaşın arkadaşı falan derken eksiği kapatıyor ya da 1 2 eksik/fazla ile maça devam. Yani takım varsa websitesine çok ihtiyaç duyulmuyor. Ayrıca tanınmadık joker oyuncu gerek karakter gerekse oyun olarak ne kadar sağlam biri?
  Kimin bu siteye ihtiyacı var?
  Öncekiler neyi eksik yaptı ya da nerde hata yaptı?
  Bu site başarılı mı arz talep oranı ne kadar karşılanıyor bunlara cevap aramak lazım.
  Hayırlısıyla inşallah tutar.

  Yanıtla
  • 7 Ekim 2018 tarihinde, saat 16:50
   Permalink

   Merhaba Halit, değerli yorumun için öncelikle çok teşekkür ederiz. Sorduğun sorular ve verdiğin cevaplar gayet mantıklı. Ancak şöyle düşünmek gerekir. Evde hepimiz yemek yapabiliriz değil mi ? Neden daha fazla para verip dışarıdan yemek söyleyelim ? Ama günde milyonlarca kişi dışarıdan yemek siparişi veriyor. Bu yüzden sizin tezinize göre Yemek Sepeti ve buna benzer diğer bu tarz uygulamaların tutmaması gerekirdi. Yani diyeceğim o ki; evet bazılarına göre siz haklısınız. Yani bazı insanlar sitemizi hiç kullanmayacak. Ancak benim inandığı zamanla büyük bir kitle siteyi kullanıyor olacak. Yani bir sürü insan dışarıdan yemek söylemeye gerek duymaz ve saçma bulurken, pek çok insan dışarıdan yemek söylemeye devam edecek. Görüşmek üzere, kendine çok iyi bak 🙂

   Yanıtla
 • 8 Ekim 2018 tarihinde, saat 00:39
  Permalink

  Merhaba Admin,
  Aslında demek istediğim; bu tarz siteye ihtiyaç olmadığı değil önceki tutmayan denemelerde kurguda bir eksiklik olduğu, eksiği tespit etmeye yönelik aklıma gelen birkaç soruyu yazdım ?.
  Hedef kitle, ihtiyaç, kaynak … gibi başlıkların üzerinde çalışıp geliştirilir. Siteyi hazırlayıp emek vermişsiniz, bahsettiğim konuları da muhakkak siz de değerlendirmişsiniz, ben şahsen batırıyorum da organizasyon işlerinde gayet başarılı halısahacılar oluyor bu insanlardan gelen farklı bir bakış açısı katkı sağlayabilir. Emeğinize sağlık.

  Yanıtla
  • 8 Ekim 2018 tarihinde, saat 15:06
   Permalink

   Merhaba Halit,

   Yanıtın için çok teşekkür ederim. Evet anlayabildim seni. Umarım başarırız 🙂

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir