Halı Saha

Halı Saha Oyuncu Kiralama

Adam Eksik blogdan herkese selam. Bugün sizlere halı saha maçına oyuncu kiralama konusundan bahsedeceğiz.

Arkadaşlar aslında o kadar büyük bir problemimiz var ki, problemin büyüklüğü bu yazımızın başlığından bile belli oluyor 🙂 Hatırlayın eskiden çocukken maç var denildiğinde haddinden fazla oyuncu çıkardı ve bazı çocuklar yedek beklemek zorunda kalırdı.

Ancak büyüdük ve işlerden dolayı maç yapmaya vakit bulamaz hale geldik. Bu durum ise halı sahada maç yapacak oyuncu sayısında epey bir düşüşe neden oldu. Sabah akşam çalışıyoruz ve kırk yılın başında bir halı saha maçı yapalım diyoruz onda da oyuncu bulamıyoruz.

Mutlaka her maça adam eksik oluyor. Durum o kadar vahim ki reel de oyuncu bulamayan halı saha severler olarak internet üzerinde kiralık halı saha oyuncusu arıyoruz. Halı saha maçınıza ücretli olarak çağırabileceğiniz oyuncu bulma siteleri mevcut.

Ancak sayıları oldukça az ve sağlam şekilde işlemiyor. Yani sisteme giriyorsunuz oyuncu parasını ödüyorsunuz ama oyuncu gelmiyor. Yada yine sisteme giriş yapıyorsunuz ama en son kayıt olan oyuncu en son sisteme 2 yıl önce girmiş görünüyor.

Durum böyle olunca da resmen paramızla rezil oluyoruz. Yani para vererek bile halı saha maçına oyuncu bulmakta zorlanıyoruz. Bizlerde halı saha severler olarak bu durumu gördük ve çözüm olmak için adameksik.com sitesini açtık.

Hem de ücretsiz bir şekilde maçınıza adam bulabilirsiniz. Hemen siteye kayıt olun, giriş yapın ve bulunduğunuz şehri seçtikten sonra listelenecek oyunculardan istediğinizi halı saha maçınıza davet edin.

whatsapp-mac-grubu (1)