Futbol

Halı Saha Takım Bulma

Adam Eksik Blogdan herkese merhabalar. Bugün sizlere halı saha takım bulma konusundan bahsedeceğiz.

Blogdaki diğer makalelere az da olsa göz atabildiyseniz genel olarak hangi konudan bahsettiğimizi biliyorsunuz demektir.

Ancak ilk kez bloğumuzu bu makale ile ziyaret eden arkadaşlarımız için ana konumuzu belirtmek istiyorum. Arkadaşlar ana konumuz halı saha üzerinedir.

Ve bu makalemiz de de yine halı saha ile ilgili olan halı saha takımı bulma konusunu işleyeceğiz. Bizler de aynı sizler gibi bir halı saha tutkunuyuz. Biraz daha sokak jargonu ile söylemek gerekirse halı sahanın hastasıyız 🙂

Hatta o kadar hastasıyız ki size şu küçük anımı anlatmak istiyorum. Bir keresinde yine halı saha maçı yapacaktık ancak maça bir türlü oyuncu tamamlayamadık. Hatta 3-4 kişi maça eksik kaldı.

Ve benim o kadar aklım maç için dönmüştü ki hiç tanımadığım bir kaç kişiyi maça davet ederek halı saha ücretlerini de kendim ödemiştim 🙂 Eğer bir halı saha maç tutkunuysanız bu tutku size bunları yaptırabiliyor.

Pek çok zaman halı saha maçına 1-2 adam eksik olur ve biraz zor da olsa sağa sola haber salınarak eksik oyuncular tamamlanır. Ancak öyle zamanlar olur ki bırakın 1-2 kişi eksik olmasını tamamen takımı bulamazsınız.

Yani halı saha da maç yapmak için takım bulamazsınız. Bir takım oluşturamayınca da daha kolay yol olan hazır bir takıma girmek geliyor aklımıza. Yani hali hazırda bir halı saha takımı bulup kendimizi bu takıma sokmaya çalışıyoruz 🙂

Ancak pek çok zaman bu iş zahmetli olabilir. Yani bir halı saha takımı bulmanız ve onlara sizi de takımlarına almalarını istemeniz biraz zor olabilir. Bu nedenle biz size daha kolay bir yöntem sunuyoruz.

Eğer halı saha maçı yapmak için bir takımın sizi bulmasını istiyorsanız hemen adameksik.com sitesine kayıt olun.

Daha sonra isterseniz sistemde kayıtlı olan oyuncuları maçınıza davet edebilir veya aynı şekilde sistemdeki diğer oyuncuların sizi bularak maçlarına davet etmelerini bekleyebilirsiniz.

Bir kez halı saha maçına gittiğiniz takımla iyi anlaşırsanız sürekli o takımın oyuncusu da olabilirsiniz.

Unutmayın; Adam Eksik, maça adam eksik olmasın diye var!

7 thoughts on “Halı Saha Takım Bulma

 • Ahmet

  Takım arıyorum. Sançaktepe de oturuyorum. Sancaktepeye yakın bir takımda futbol oynamak istiyorum. Eski profesyonel futbolcuyum. Almanyada profesyonel futbol oynadım, 27 yaşindayim.

  Yanıtla
 • Muhammed Ali

  Arnavuköyde yaşıyorum milli takım da oynadım u 19 eksik adam olursa adana demir alt yapısında oynadım

  Yanıtla
 • Owen

  Ankara çankayada oturuyorum 3 yıldır maç yapmıyorum ancak halı sahaların yanından her geçişimde içim cız ediyor
  Eksik adam ihtiyacı olanlar varsa hazır kuta bekliyorum

  Yanıtla
 • Emre Yazan

  Göztepe/kadıköyde oturuyorum anadolu yakasında düzenli akşamları maç yapabileceğim bir takımda oynamak istiyorum

  Yanıtla
 • Deniz06

  Fethiyeye tasindim-viyanada klüpte oynadım altyapıda, takım ariyorum lütfen bana yazın

  Yanıtla
 • Arda

  Besiktas JK Altyapı Eski Kalecisi istanbul Avcılar Esenyurt çivarı maçlara gelebilirim Yas 18

  Yanıtla
  • admin

   Merhaba Arda, adameksik.com a kayıt olup giriş yaparak, hızlı ilan sayfasına bir ilan bırakabilirsen ilanını gören diğer üyeler sana ulaşacaktır.

   Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

whatsapp-mac-grubu (1)