Halı Saha

Halı Sahaya Oyuncu Nasıl Bulunur ?

Adam Eksik blogdan herkese merhabalar. Bu makalemizde yine halı saha oyuncularının kafalarına en çok takılan sorulardan biri olan halı sahaya oyuncu nasıl bulunur ? probleminin çözümünü anlatacağız.

Biz erkeklerin hayatta yapmaktan en çok hoşlandıkları şeylerin başında muhtemelen futbol oynamak veya izlemek gelir. Gerek yabancı takımların maçlarını gerekse Türkiye ligindeki maçları kaçırmadan izleriz.

Bazen tek başımıza bazen de arkadaşlarımızla maç seyrederiz. Ancak maç seyretmek genellikle ekip olmayı gerektirmez. Ama maç yapmak kesinlikle ekip olmayı gerektirir. Yani maç yapmak için bir takım olmalısınız.

[sociallocker]İşte problemde tam burada ortaya çıkıyor! Halı saha maçı için oyuncu bulmak çok zor bir eylemdir. Eşe dosta, koluya komşuya haber salarsınız ancak yine de eksik oyuncu olur.

Ve teknoloji çağındayız diye insanın aklına hemen internette halı saha oyuncusu aramak geliyor. Tabi bu iş için yapılmış bir kaç platform var ancak bu kadarlar. Yani halı saha oyuncusu bulmak için yalnızca bir kaç site veya portal var.[/sociallocker]

Ve bunlarında çoğunluğu aktif değil. Siteye girdiğinizde oyuncu bulmakta zorlanıyorsunuz veya bulamıyorsunuz. Bu problemlere çözüm bulmak için adameksik.com sitesini açtık.

Yakın zamanda faaliyete geçen projemizde şimdilik onlarca oyuncu mevcut. Ancak Adam Eksik sitesini daha yaygın hale getirmek ve aranılan halı saha oyuncusunu daha kolay bulunabilecek hale getirmek sizlerin elinde.

Kendiniz adameksik.com adresine kayıt olun ve en azından 1 halı saha arkadaşınızı daha kayıt ettirin. Bu şekilde kısa zamanda veritabanında pek çok oyuncu kayıtlı olacak ve artık halı saha maçına çok kolay şekilde oyuncu bulunabilecek.

Adam Eksik, halı sahaya oyuncu bulma sitesinin kullanımı da oldukça basittir. Siteye kaydolun, giriş yapın ve bulunduğunuz şehirdeki oyunculara ulaşın. İşte hepsi bu kadar!

whatsapp-mac-grubu (1)