Halı Saha

Halı Saha Arkadaşı

Adam Eksik Blogdan herkese merhabalar. Bugün arkadaş olmaktan bahsedeceğiz. Ama bildiğinizden biraz daha farklı bir arkadaşlık.

Yani mahalle arkadaşı yada okul arkadaşı değil. Bu arkadaşlık başka bir şey. Omuz omuza verirsin, beraber düşünürsün ve tüm arkadaşlar bir araya geldiğinizde bir takım oluşturursunuz.

Evet, bahsetmek istediğim halı saha arkadaşlığından başka bir şey değil. Evet biliyoruz, her arkadaşlığın yeri ayrıdır. Bazı arkadaşlarla okula yürürsünüz, bazıları ile sinemaya, gezmeye gidersiniz.

Ama biz erkekleri en çok heyecanlandıran arkadaşlık halı saha arkadaşlığıdır diye düşünüyoruz. Çünkü onun seni yarı yolda bırakmayacağını bilirsin. Ona güvenirsin. Pas alış verişi yaparsın 🙂

Eğer hafta sonu halı saha maçınız var ise tüm hafta boyunca halı saha arkadaşları ile bu maça odaklanırsınız.

Günler geçtikçe heyecanda artar ve o büyülü zaman geldiğinde halı sahaya ilk ayağınızı bastığınızda mutluluğunuz zirvededir. Sıkı bir halı saha oyuncusu olduğumuzdan ne hissettiğinizi emin olun birebir anlıyoruz.

Halı saha maçı bir erkeğin olmazsa olmazıdır. Tüm haftanın yorgunluğunu atmak için hafta sonu yapılacak güzel bir halı saha maçı yetecektir. Tabi çoğu zaman maçınıza halı saha oyuncusu bulabilirsiniz.

Belki halı saha arkadaşınız komşunuz, belki arkadaşınız veya başka bir tanıdığınız olabilir. Ancak öyle zamanlar geliyor ki 1 kişi de olsa mutlaka maça eksik oluyor ve bu kişi bir türlü bulunamıyor.

Ancak artık böyle bir probleminiz yok! Yani artık adameksik.com sayesinde halı saha maçınız için istediğiniz oyuncuyu hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Sisteme kayıt olup giriş yaptıktan sonra istediğiniz kriterde halı saha arkadaşını bulup maçınıza davet edebilirsiniz.

Unutmayın; adameksik.com | Maça Adam Eksik Olmasın Diye!

whatsapp-mac-grubu (1)