Futbol

Halı Saha Oyuncu Bul

Adam Eksik Blogdan herkese merhabalar. Bugün halı saha oyuncu bulma konusunda bir kaç kelam etmek istiyoruz.

Aslında daha önceki makalelerimiz de bahsettiğimiz konu hakkında bir konuya değineceğiz. Neydi konumuz derseniz ? Tabi ki halı sahaya oyuncu bulma konusuydu.

Aslında daha doğrusu halı sahaya oyuncu bulamama desek daha doğru olacak. Her gün Türkiye çapınca binlerce halı saha maçı yapılıyor. Ancak bu maçların neredeyse büyük çoğunluğunda maç öncesi ortak bir konuda stres yaşanıyor.

Halı saha maçına eksik oyuncu stresi. Tüm hafta çalışıp hafta sonu yapacağınız o muhteşem halı saha maçınızı düşünüyor ve hazırlanıyorsunuz.

Hatta bununla da yetinmeyip belki de halı saha oyuncularının yani takımın tamamını siz ayarlıyorsunuz. Ancak mutlaka son dakika sizi eken 1-2 münasebetsiz arkadaşınız oluyor değil mi ?

Biliyoruz bu durum çok sinirinizi bozuyor. İşte buradan yola çıkarak hem sağlığınız bozulmasın hem de halı saha maçları tam zamanında ve tam sayıda oyuncu ile oynanabilsin diye adameksik.com projesini başlattık.

Eğer sizin de halı saha maçınıza adam eksik ise hemen siteye girin ve kayıt olun. Bulunduğunuz ilde ve istediğiniz mevki de halı saha oyuncusunu halı saha maçınıza davet edin ve keyfini çıkarın.

Unutmayın sizin halı saha oyuncusu bulabileceğiniz gibi başka oyuncu arayan kişilerde sizin profilinizi ziyaret ederek sizi kendi halı saha maçına çağırabilirler.

Unutmayın; adameksik.com, maça adam eksik olmasın diye!

One thought on “Halı Saha Oyuncu Bul

  • Deniz VE kORAL

    iki arkadaş ankarada maç yabailiceğimiz insanlar arıyoruz

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

whatsapp-mac-grubu (1)