Halı Saha

Halı Saha Rakip Bulma

Adam Eksik Blogdan herkese merhabalar. Bugün halı saha maçına rakip bulma konusundan bahsetmek istiyoruz.

Halı saha maçı yapmak neredeyse tüm erkeklerin en fazla zevk aldığı aktivitelerden biridir. Stres atmak ve mutlu olmak için bir halı saha maçı oynamak yeterlidir. Ancak her istediğimizde maç yapamıyoruz.

Çünkü maç yapabilmek için en az 2 halı saha takımı olması gerekiyor. Ancak bırakın takım bulmayı çoğu zaman maça hiç oyuncu bile bulamıyoruz 🙁 Tabi ki bu durum oldukça can sıkıcı olabiliyor.

Futbol öyle güzel bir oyun ki oynamasını bilenler için muhteşem bir etkinlik oluyor. Zaten böyle olmasa tüm dünya da en çok ilgi gören spor branşı futbol olmazdı.

Eğer gerçek bir futbolcu olamadıysanız maçlarınızı halı sahada oynamak zorundasınız demektir. Tabi ki bu negatif yani üzülmemiz gereken bir durum değil. Üzülmemiz gereken durum şu ki; halı sahaya oyuncu bulamamak.

Belki siz futbolu çok seviyorsunuz ve halı saha maçı yapmaktan çok zevk alıyorsunuz. Maç yapmak için adam toplamaya çalışıyorsunuz ama kimse sizin kadar hevesli değil. O zaman haliyle maç iptal oluyor.

Halı saha maçı için takım çıkaramadığınız için kendinizi var olan bir takıma yerleştirmeye çalışıyorsunuz. Tabi şanslıysanız bir takıma girebilirsiniz.

Yada en fazla 1 takım çıkarabildiniz ama rakip bulma konusunda problem yaşıyorsunuz. İşte tüm bu problemlerinizi ortadan kaldırmak için bir sistem kurduk ve adına da adameksik.com dedik.

Halı sahaya rakip bulmak veya kendi takımınızı çıkarmak için sisteme kayıt olabilir ve sistemde yer alan oyuncularla bir araya gelebilirsiniz. Böylece artık rakip bulma veya halı sahaya eksik oyuncu tamamlama gibi bir probleminiz kalmaz.

Daha fazla geç kalmadan adameksik.com adresine gir ve kayıt ol!

Halı Saha Maçınıza Rakip Bulmak İçin Bize Whatsapp tan Ulaşın!

7 thoughts on “Halı Saha Rakip Bulma

 • begzod Qodirov

  Merhaba bize rakıb oyuncular lazim

  Yanıtla
  • admin

   Merhaba, 538 370 92 67 nolu Whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

   Yanıtla
  • Enes

   İsterseniz bizimle oynayabilirsiniz

   Yanıtla
 • Ali

  Merhaba yurt dışında aynı şeyi yapabiliyor musunuz

  Yanıtla
  • admin

   Merhaba şuan için maalesef.

   Yanıtla
 • Murat

  Adana için rakip arıyoruz hali sahaya

  Yanıtla
  • admin

   Merhaba, adameksik.com a giriş yaparak bulunduğunuz ildeki ilanlara ve oyunculara ulaşabilirsiniz.

   Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

whatsapp-mac-grubu (1)