Halı Sahaya Adam Olunur!

Adam Eksik Blogdan herkese merhabalar. Bugün halı sahaya adam olma konusundan bahsetmek istiyoruz.

Başlık biraz tuhaf gelebilir ama aslında arama motorlarında tam da bu terim yüz binlerce kez aranmış. Yani halı sahaya adam olunur terimi.

Bizler de bu kelime ile arama yapan arkadaşlarımızın bizlere ulaşabilmesi adına bu makaleyi yazıyoruz. Daha önce pek çok halı saha ile ilgili makale yazdık ve halı saha maçı yapan arkadaşlarımızın sorunlarından bahsettik.

Aslında tek bir sorunumuz var desek daha doğru olur. Neydi problemimiz derseniz ? Tabi ki halı sahaya eksik oyuncu problemi. Artık halı saha maçlarına adam eksik olmasından bıktık usandık!

Tam bir futbol hastası ve hali saha delisi olduğumuz için de halı saha maçına eksik oyuncunun verdiği acıyı birebir yaşıyoruz. Ve bu problemi ortadan kaldıracak bir oluşum kurduk; adameksik.com!

Eğer gerçekten halı sahaya adam olurum diyorsanız, hemen Adam Eksik sitesine kayıt olun ve halı saha maçına oyuncu arayan pek çok kişinin sizi bulmasını bekleyin.

Tabi ki eğer sizin de takımınız var ancak oyuncu eksiği var ise sizlerde sistemde kayıtlı oyunculardan istediğinizi halı saha maçınıza davet edebilirsiniz.

Sistemi kullanmak oldukça basittir. Hemen adameksik.com adresine ulaşın ve ana sayfada bulunan kayıt formunu doldurun. Daha sonra kayıt onayı için posta adresinize gönderilen bağlantıya tıklayarak hesabınızı onaylayın.

Artık her şey hazır! Sisteme giriş yapın ve oyuncu bul menüsünden dilediğiniz mevkide ve istediğiniz ilde halı saha oyuncusuna ulaşın!

Unutmayın; Adam Eksik, maça adam eksik olmasın diye.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.