Futbol

Adam Eksik Nedir ?

Adam Eksik blogdan herkese merhabalar. Bu makalemizde Adam Eksik projesinin ne olduğundan ve nasıl kullanabileceğinizden bahsediyor olacağız. Biz erkeklerin hayatta yapmaktan çok fazla zevk aldığı bir kaç şey vardır.

Bunların belki de en başlarında futbol oynamak gelir. Biraz daha samimi bir cümle ile maç yapmak diyebiliriz. Peki biz erkekler nerede maç yaparız ?

Eğer profesyonel bir futbolcu değilsek tabi ki sokakta veya halı sahada. Aslında küçükken sokaklarda daha çok top oynadık ancak artık büyümeye başladığımızda halı saha maçı yapmak ayrılmaz bir parçamız oldu.

İnsanlar genelde çalışır, çalışır ve yine çalışırlar. Eğer çalışmanın dışında yaptığımız farklı bir hobi yok ise mutsuz insanlar olabiliriz ve hayatımız sıkıcı hale gelebilir.

Ancak halı saha maçı yapmak gibi bir takım hobiler bizi çok mutlu edebilir. Şahsen eğer akşam halı saha maçım var ise benim tüm günüm mutlu ve heyecanlı geçiyor.

Maç saatini beklemek, nasıl oynayacağımız tahmin etmek bana mutluluk ve heyecan veriyor. Ancak bazen olumsuzluklar da olabiliyor. Hatta halı saha maçı yapan pek çok kişinin ortak bir derdi var diyebiliriz.

Bu dert ise maça adam eksik olması! Yani akşam maçınız var ancak maça oyuncu eksiğiniz var. Bu oldukça rahatsız edici bir durumdur.

İşin yoksa kısa süre içerisinde oyuncu bulmaya çalış! İşte bir halı saha oyuncusu olarak bu dertleri ortadan kaldırmak ve çözüm olmak için adameksik.com projesini sizlere sunuyoruz.

Eğer halı saha maçına oyuncu arıyorsanız veya başka kişilerinde sizi halı saha maçlarına çağırmalarını istiyorsanız hemen adameksik.com adresine girerek kaydınızı oluşturun.

Kayıt olduktan sonra giriş yapın ve Oyuncu Ara menüsünden bulunduğunuz şehri seçerek listeleme yapın. Halı saha maçınıza çağırmak istediğiniz oyuncunun profiline girerek kendisine ulaşabilirsiniz.

Adam Eksik sitesinin kullanımına dair detaylı bilgiye S.S.S menüsünden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

whatsapp-mac-grubu (1)