Ayak Tenisi Turnuvası – İzmir

Adam Eksik‘den herkese merhabalar. Geçtiğimiz yakın süreçte bildiğiniz gibi Corona virüs önce dünyaya daha sonrada ülkemize yayıldı.

Bu durumdan etkilenen sektörler arasında halı sahalarda var. Ve halı sahalar bir dönem kapatıldı daha sonra açıldı ancak insanların virüs endişesi sona ermediğinden sahalar eskisi kadar aktif değil.

Bu duruma sebep olan en büyük etken tabi ki sahada halı saha oyuncularının birbirine yakın temasta bulunması ve virüs riskini arttırması diyebiliriz.

İşte tam bu noktada korkmadan halı sahaya gidebileceğiniz bir etkinlik düzenlemeye karar verdik. Bu etkinliğimiz ayak tenisi turnuvası olacak.

Oynaması keyifli olan ayak tenisi turnuvası az sayıda oyuncu tarafından belli mesafe aralığında oynandığından virüs yönünden de herhangi bir tehdit içermiyor.

Yaklaşık 2-3 saat sürecek ve aynı gün içerisinde tamamlanacak olan Adam Eksik Ayak Tenisi Turnuvası hakkında daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Şimdiden tüm katılımcılara bol şans ve keyifli oyunlar dileriz.

Etkinlik Detayları

Etkinlik tarihi: 19 Eylül Cumartesi

Kontenjan: 10 takım ( Her takım 2 oyuncudan oluşacaktır )

Etkinlik yeri: İzmir ( Tüm oyuncuların rahatça ulaşabileceği merkezi bir saha olacaktır. Katılımlar tamamlandıktan sonra etkinlik sahası açıklanacaktır. )

Katılım ücreti: Oyuncu başı 20 Türk Lirası‘dır.

Ödül: Kazanan takıma etkinlik sonunda 150 Türk Lirası ödül verilecektir.

Başvuru: Whatsapp başvuru ( 538 370 9267 ) bağlantısından takımınız adına başvuru yapabilir veya etkinlik ile ilgili merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Ek bilgi: Tüm etkinlik kayıt altına alınacak ve etkinlik sonrası YouTube kanalımızda yayınlanacaktır.

Oyun Kuralları

  • Maçlar 11 sayı ve 2 set halinde oynanacaktır. Genel skorda 2 olan takım oyunu kazanır. Her iki takımın karşılıklı 1 set kazanması durumunda oyun 3. sete uzar.
  • Oyun, etkinlik esnasında belirtilecek sınırlar ve anlatılacak, gösterilecek kurallar çerçevesinde oynanacaktır.
  • Her oyun öncesi oynayacak takımların ısınması için kısa bir ön oyun oynanacaktır.

ayak_tenisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.