FutbolGenel

Ünlü Futbolcu Hakan Ünal Kimdir ?

Tüm Adam Eksik ailesine keyifli hafta sonları dileyerek yeni yazımıza başlayalım. Bugün son zamanlarda adından çokça bahsettiren ünlü futbolcu Hakan Ünal‘ı yakından tanıyacağız.

hakan-unal-futbolcu

Belki de tüm futbol severlerin tanıdığı veya tanıdığını zannettiği ünlü futbolcu Hakan Ünal kimdir ? Öncelikle kendisi gurbetçi bir futbolcudur. 1981 yılında İsveç’in Malmö kentinde dünyaya gelmiştir. Henüz daha küçük yaşlardayken annesi ve babasının ayrılması nedeniyle annesinde kalmaya başlamıştır.

Annesi ve babasının boşanmasından oldukça etkilenen küçük Hakan Ünal, aşırı zayıflık hastalığına yakalanmış ve babasıyla yeniden görüşmeye başlayarak bu hastalığı atlatmıştır. Anne ve baba sevgisini tam alamayan Hakan Ünal, küçükken bir şeye ihtiyacımız olduğunda marketlere girip onu hırsızlık yaparak elde ederdik diyor.

Ünlü futbolcu Hakan Ünal, küçükken aile nedeniyle pek iyi bir çocukluk geçirmediğini ve eğer futbol olmasaydı çok kötü biri olabileceğini belirtiyor. Küçükken Malmö takımında oynayan Hakan Ünal, takım içinde tartışma çıkarınca takımdan bir süre uzaklaştırıldı.

Ancak daha sonra bir antrenör onu geri dönmeye ikna etti. Daha sonra ilk profesyonel maçına da Malmö de çıktı. Ve oradan 2001 yılında Ajax a transfer olarak büyük çıkışını başlattı. Ünlü futbolcu Hakan Ünal, daha sonra sırasıyla Juventus, İnter, Barcelona, Milan, PSG, Man. United formalarını giyerek dünyanın en ünlü futbolcularından biri oldu.

Yukarıdaki kısım aslında Zlatan İbrahimović’in hayatından kısa bir özetti. Ünlü futbolcu Hakan Ünal’ı bu şekilde anlatarak yazımıza biraz oyun ve eğlence katmak istedik. Gerçekte Ünlü futbolcu Hakan Ünal diye birisi yoktur.

Sadece çok bilinen bir kaçak yayın sitesinin bahis reklamında oynayan bir karakterdir. Futbol severler gerçekte böyle biri var mı diye merak ettiğinden, bu şekilde eğlenceli bir yazı ile yanıt vermek istedik. Sonraki yazımızda görüşmek üzere.

logo

3 thoughts on “Ünlü Futbolcu Hakan Ünal Kimdir ?

 • Yırtıcı Forvet

  Ziyadesiyle eğlenceli bir yazı olmuş admin.

  Yanıtla
  • admin

   Teşekkür ederiz. 🙂

   Yanıtla
 • Yusuf yılmaz

  Vay be bende diyorum bu Hakan Ünal kim çok ünlü biz niye tanımıyoruz 😀

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

whatsapp-mac-grubu (1)