Fair Play Kupası

Heyecan Dolu FairPlay Kupası Sona Erdi!

Adam Eksik‘den herkese merhabalar. Futbol dolu, çok güzel bir ay geçirdik. 22 Haziran’da başlayan Fair Play Kupası heyecanı 5 Temmuz Pazar günü sona erdi. İlk maçlarını farklı skorlarla kazanmayı başaran 2 final takımının mücadelesi maç sonuna kadar devam etti.

Ancak rakibine göre az daha üstün oynayan Anadolu Aslanları takımı final maçını kazanarak büyük ödül olan takıma özel baskılı formanın sahibi oldu.

Final maçı öncesinde sahada 2 takım için de kolay bir maç olmayacağı çok belliydi. Ve oldukça hırslı ve mücadeleci bir karşılaşma oldu.

Final maçı heyecanı ile zaman zaman saha içinde her iki takım oyuncuları arasında sertlik yaşandı.

Maçın hakemi Hüseyin Akkuş yapılan müdahalelerin giderek sertleşmesi sonucu her iki takımdan da bazı oyunculara kırmızı kart çıkarmak zorunda kaldı.

İlk maçtan beri kadrosunda pek değişim olmayan Anadolu Aslanları ve final maçında belki de asıl kalecilerinin olmaması nedeniyle maça dezavantajlı başlayan Respect takımı, gerçekten finale yakışır bir oyun sergiledi.

Oyuna genel olarak bakıldığında herhangi bir tarafın bariz üstünlüğü yoktu. Maç başından sonuna kadar top adeta bir o kalede bir diğer kaledeydi.

Ama tabi ki maçın bir kazananı olacaktı ve kazanan Anadolu Aslanları takımı oldu. Respect takımını da verdiği mücadeleden ve kupanın en güçlü 2. takımı olduklarından dolayı kutluyoruz.

Son olarak final maçının verdiği heyecanla maç içinde yer yer gerginlik yaşansa da maç sonu her iki takım oyuncuları da birbirlerini tebrik ederek sahadan iyi şekilde ayrılmasını bildiler.

Adam Eksik olarak biz de böylece halı sahalarda ilk etkinliğimizi tamamlamış olduk. Umarız daha keyifli halı saha etkinliklerinde yeniden buluşuruz. Herkese keyifli maçlar dileriz.

kupapason

Maç Detayları

Anadolu Aslanları

anadolu-aslanlari

Respect

respect

Skor

Anadolu Aslanları: 3 – Respect: 2

Hakem

Hüseyin Akkuş

Goller

Anadolu Aslanları ( Emrahdk:8, dk:16 – Yunus – dk:36 )

Respect ( Mustafa – dk:38, dk:47 )

Maç Videosu

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

whatsapp-mac-grubu (1)