Fair Play Kupasında İlk Maç Oynandı!

Adam Eksik‘den herkese merhabalar. Geçtiğimiz günlerde afişini paylaştığımız ve halı sahalarda ilk etkinliğimiz olan Fair Play Kupasında ilk maç dün akşam Anadolu Aslanları ve Zehr-i Salacak takımları arasında oynandı.

Saha, hava ve zemin şartlarının futbol oynamak için oldukça elverişli olduğu akşamda iki takımında mücadelesi görülmeye değerdi.

İki takımda maç öncesinde denk bir karşılaşma olacağı görüntüsü verse de Anadolu Aslanları tecrübesi ve takımın birbirine daha uyumlu olması ile daha maçın ilk dakikalarında üstünlüğü kurmayı başardı.

Maçın bazı bölümlerinde Zehr-i Salacak takımı önemli gol pozisyonları bularak aradaki farkı kapatmaya çalıştı ancak son vuruşları yetersiz kaldığından skora etki etmeyi başaramadılar ve maç Anadolu Aslanları takımının 6-2 üstünlüğü ile sonuçlandı.

Ancak genel olarak maça baktığımızda yer yer futbolun içinde kabul edilebilecek sertlikler olsa da iki takımda keyifli bir futbol maçı izlememizi sağladılar.

Tabi ki maçın iyi şekilde devam etmesinde tecrübeli maç hakemi Hüseyin Akkuş‘un da büyük katkısı oldu. Futbol geçmişi oldukça parlak olan Hüseyin hoca, ilk kupa maçında tam not aldı diyebiliriz.

Anadolu Aslanları bu skorla 2 hafta sonra oynanacak final maçına çıkmayı garantiledi. Artık bu hafta sonu kupanın diğer maçında karşılaşacak Alkoliko Madrid ve Respect maçının sonucunu takip edecekler. Bu maçı kazanan takım finalde Anadolu Aslanları ile karşı karşıya gelecek.

kupaaa

Maç Detayları

Skor

Anadolu Aslanları: 6 – Zehr-i Salacak: 2

Hakem

Hüseyin Akkuş

Goller

Anadolu Aslanları ( Yunus dk:6, dk:7, dk:11, Emrah dk:25, dk:43 Abdullah dk:44 )

Zehr-i Salacak ( Mesut dk:25, Fatih dk:48 )

Maç Videosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir