Fair Play Kupasında Finale Kalan Takımlar Belli Oldu!

Adam Eksik‘den herkese merhabalar. 28 Haziran Pazar, yani dün akşam Fair Play kupasının 2. karşılaşması oynandı. Yine futbol oynamak için oldukça uygun koşulların olduğu akşamda Alkoliko Madrid ve Respect takımları karşı karşıya geldi.

Maç iki takımında karşılıklı olarak birbirini ölçmesiyle başladı ve belli bir süre böyle devam etti. Ancak belli bir süre sonra Respect, rakibine göre daha üstün olduğunu gösterdi ve ilk golü buldu.

Maçta süre ilerledikçe üstünlüğü iyice ele geçiren Respect, yaklaşık 10 dakika da bir gol atmayı başararak 5-0 gibi net bir skorla galip gelmeyi başardı.

Alkoliko Madrid takımı maçın başında rakibi ile denk bir görüntü verse de özellikle son vuruşlarda çok etkisiz kalıp, skor yaratamayınca farkın açılmasını önleyemedi.

Alkoliko Madrid takımı skoru kendi lehine çevirebilecek pek çok pozisyon yakaladı. Özellikle kaleci ile karşı karşıya kaldıkları, yüzde yüz gol pozisyonlarında da ne yazık ki başarısız oldular.

Bu sonuç ile geçen haftanın galibi Anadolu Aslanları ile bu haftanın galibi Respect takımları hafta sonu oynanacak kupa finali maçında karşı karşıya gelme hakkı kazandılar.

Kazanan takım ise baskılı ve kaliteli forma ödülüne kavuşacak. Şimdiden her iki takıma da başarılar diliyoruz.

kupapaa

Maç Detayları

Skor

Respect: 5 – Alkoliko Madrid: 0

Hakem

Hüseyin Akkuş

Goller

Respect( Özdemir – dk:13, dk:23, dk:38,  Şemsettin – dk:25,  Okan  – dk:43 )

Maç Videosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir