FutbolGenel

Kişiye Özel Hediye Fut Kart Satın Al

Tüm Futbol severlere merhabalar. Sizlere kendiniz veya bir arkadaşınız için alabileceğiniz güzel bir ürün olan FIFA Fut kart ı tanıtacağız. Eğer isterseniz kişiye özel Fut Kart satın alabilirsiniz.

Fut Kart, FIFA Ultimate Team oyununda her bir oyuncunun yetenek değerleri ve niteliklerinin gösterildiği karttır. Hatta dikkat ettiyseniz FUT terimi oyunun baş harflerinden oluşmaktadır.

Eğer kişiye özel Fut Kart yaptırmak istiyorsanız, sizler için özenle hazırlayacağımız kişiye özel Fut Kart‘lardan satın alabilirsiniz. Burada bilinmesi gereken şey tamamen kişiye özel olmasıdır.

Bir Fut Kart’ın üzerindeki tüm değerler ve Fut Kart tasarımı dahil olmak üzere beğeneceğiniz şekilde hazırlanmaktadır. Fut Kart satın almak isteyen kişiler bizimle iletişime geçtiklerinde birebir ilgileniyor ve tüm detayları alıyoruz.

Özenle hazırlanan kişiye özel Fut Kart kartı en az 3 farklı tasarım ile alıcıya sunuluyor. Alıcı bu farklı tasarımlardan en beğendiğini seçtiğinde, ürün üretime gidiyor. En kısa sürede üretilen Fut Kart, özenle kargolanarak alıcıya ulaştırılıyor.

Dışarıda veya internet üzerinde Fut Kart satılan yerler aramanıza gerek yok. Çünkü Adam Eksik olarak en uygun fiyatlı ve en kaliteli ürünü sizlere ulaştırmayı hedefliyoruz. Size özel Fut Kart kartında aşağıdaki kısımları değiştirebiliyorsunuz.

futkart

Fut Kart Örnekleri

futkart-ornek  

Futbolcu Kartı ( Fut Kart ) Nasıl Yapılır ?

Fut Kart 22cm * 35cm boyutunda 3mm MDF üzerine baskı şeklinde uzun süreler zarar görmeyecek kaliteli şekilde üretilmektedir.

FIFA Futbol Kart (FUT KART ) Fiyatları

Eğer siz de Fut Kart satın almak istiyorsanız aşağıdaki Whatsapp numaramızdan bize ulaşarak hızlı bir şekilde Fut Kart tasarımı yaptırabilirsiniz. Fut Kart ücreti şuan Türkiye’deki İzmir hariç tüm iller için 199 liradır ve kargo ücretsizdir. İzmir için 150 lira ve yine kargo ücretsizdir.

Eğer tüm illerde 2 veya daha fazla Fut Kart alırsanız adedi 170 liraya gelmektedir. İzmir için 2 veya daha fazla alım yapmanız halinde adedi 130 liradır. İzmir içine elden teslimat yapabildiğimiz için kargo ücretinden indirim yapabiliyoruz.

FUT KART YAPTIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ. ( Whatsapp hattımızdan ulaşmak için )

logo

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

whatsapp-mac-grubu (1)