Halı Saha Maçı Yapmak İstiyorum!

Adam Eksik Blog‘ dan herkese merhabalar. Yine bir hafta sonunda daha keyifli bir futbol blog yazısı ile birlikteyiz. Blogumuzda yer verdiğimiz yazılarımızın okuyucuların hoşuna gitmesi ve onlara faydalı olması en büyük amaçlarımızdan birisidir.

Bu nedenle her yazı başlığını özenle seçiyor ve başlığın hakkını verecek makaleler yayınlıyoruz. Özellikle bir futbol maçının temel unsurları olan futbol sahası ve futbol topu ile ilgili yazılarımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makalemiz de ise yine halı saha maçı yapmayı seven erkeklerin içlerinden gelen sese kulak vereceğiz; halı saha maçı yapmak istiyorum! Bu aşamaya gelmiş olan halı saha tutkununun, artık yapacak son şeyi haykırmaktır.

Çünkü o, mahallesinden, akrabalarından, arkadaş çevresinden, sosyal medyadan veya farklı diğer mecralardan halı saha maçı yapmak için bir takım bulamamıştır.

Halı Saha Maçı İçin Takım Arıyorum

hali-saha-maci-icin-takim

Ne kendisini dahil edebileceği hazır bir takım bulabilmiş ne de baştan oluşturabileceği yeni bir takım kurabilmiştir.

Buna en büyük etken de çevresinde veya futbol oyuncusu aradığı farklı platformlarda yeteri sayıda halı saha oyuncusu olmamasıdır. Ama belli bir kesim bu problemi çoktan çözmüş durumda.

Yani onlar artık Türkiye’de herhangi bir ilden istedikleri sayıda halı saha oyuncusu bulabiliyor ve maçlarına adam eksik olmuyor. Bu belirttiğimiz kesim, bir zamanlar halı saha maçı yapmak istediklerinde ayda yılda ancak bir maç yapabilirken, şuan haftada 2-3 maç yapabiliyorlar. Ve sorunlarını Adam Eksik ile çözdüler.

Tabi ki bu adrese yani adameksik.com adresine ilk defa giriyorsanız konuya pek hakim olamamış olabilirsiniz. Kısaca Adam Eksik, halı saha maçınıza istediğiniz kadar oyuncu bulabileceğiniz bir platformdur. Biz kendimizi şöyle tanımlıyoruz; halı saha oyuncu bulma sitesi, halı saha oyuncularının sosyal medyası veya halı saha oyuncu fabrikası!

Sanırım artık konuya biraz daha hakim oldunuz. 🙂 Evet arkadaşlar, eğer halı saha maçı yapmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey buradan siteye kayıt olmak.

Daha sonra isterseniz site içerisindeki oyuncularla kendinize yeni takım kurabilir, var olan takımlardan birine girebilir veya bir paylaşım yaparak diğer oyuncuların size ulaşarak maçlarına çağırmalarını sağlayabilirsiniz.

Yani kısacası kayıt olduktan sonra kendinizi her an bir halı saha maçında bulabilirsiniz! Siz değerli halı saha oyuncuları ve futbol tutkunları için hazırladığımız bir makalenin daha sonuna geldik. Bir sonraki makalemizde görüşmek dileğiyle..

logo

One thought on “Halı Saha Maçı Yapmak İstiyorum!

  • 13 Ağustos 2020 tarihinde, saat 00:36
    Permalink

    Selamlar bende futbol takımında oynuya bilirim..
    Boş vakitlerimi değerlendirmiş olurum.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir